Yeni Yeni'den


  Benim Annem Bir Melek

  Paylaş
  avatar
  zynpocean
  VIP
  VIP

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1093
  Yaş : 30
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 09/03/08

  Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından zynpocean Bir Paz Mayıs 18, 2008 8:48 pm

  Oya BAŞAR, Dolunay SOYSERT, Ali SUNAL ve Tarık ÜNLÜOĞLUNUN oynadıgı dizi hakkındaki yorumlarınızı buraya yapabilirsiniz..


  _________________  Çek git diyor şeytan..git sessiz sedasız..ve gittigin zaman sanmaki ağlayıp sızlarlar ardından..
  avatar
  zynpocean
  VIP
  VIP

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1093
  Yaş : 30
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 09/03/08

  Benim Annem Bir Melek (ATV)

  Mesaj tarafından zynpocean Bir Paz Mayıs 18, 2008 8:53 pm

  Dizi özetlerini buraya ekleyebilirsiniz..


  _________________  Çek git diyor şeytan..git sessiz sedasız..ve gittigin zaman sanmaki ağlayıp sızlarlar ardından..
  avatar
  zynpocean
  VIP
  VIP

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1093
  Yaş : 30
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 09/03/08

  Geri: Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından zynpocean Bir Paz Mayıs 25, 2008 6:32 pm

  9. BÖLÜM ÖZETİ:
  Cahit ve Metin’in kahvaltı masasında izledikleri Türk filmi, Turuncu ailesinin saadetine gölge düşürüyor. Baba – oğul kadınların şoförlüğü ile ilgili espri yapmaya başlayınca, Neriman elbette bu konuda sessiz kalamıyor! Ailenin melek annesi Neriman bu hafta

  İstanbul trafiğinde direksiyon sallıyor. Cahit ve Metin, ne yaparlarsa yapsınlar elbette Neriman’ı bu işten vazgeçiremiyorlar. Çetin ve Ece’ye de endişe ile evde beklemek düşüyor. Böylelikle, Bostancı – Taksim hattı yolcuları da MELEK GİBİ BİR ŞOFÖR ile tanışıyor!

  Neriman, önce durağın ve durak personelinin görüntüsünü değiştirerek, uzun bir gün olacağının işaretini veriyor. Bütün durak ve personel “çiçek gibi” oluyor! Ardından yolcuları çok uzun bir Bostancı – Taksim yolculuğu bekliyor. Şoför Neriman’ın kullandığı dolmuşta, eline koluna, bacağına hakim olamayanın vay haline!
  Evde ise endişeli olmayan tek kişi Cahit. Neriman’ın herkesin hakkından geleceğine emin ama boş evde beklemekten sıkılıyor.

  Günlük mesaisine Hasıla ve Sıddık ile çekirdek çitleterek devam ediyor!
  Bu arada, Şebboy ve Artiz arasındaki aşk bir türlü başlayamıyor. Çünkü Artiz uzun bir yemek sırasında bile söylemek isteyeceklerini söyleyecek cesareti bulamıyor


  _________________  Çek git diyor şeytan..git sessiz sedasız..ve gittigin zaman sanmaki ağlayıp sızlarlar ardından..
  avatar
  sevgi_arsızı
  Moderator
  Moderator

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1941
  Yaş : 29
  Nerden : yukardaki tebessümün içinde tutsak......
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 27/02/08

  Geri: Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından sevgi_arsızı Bir Salı Tem. 29, 2008 10:05 pm  atv'nin pazar akşamlarına neşe katan dizisi 'Benim Annem Bir Melek'te Oya Başar'ın gelini 'Ece'yi canlandıran Dolunay Soysert, "14 yıllık oyunculuk kariyerimin en güzel işlerinden birine imza atıyorum. Bu dizi şimdiye kadar içine girdiğim en avantajlı set" dedi. Genelde dram ağırlıklı roller üstlenen Dolunay Soysert, ağlatan karakterlerden sıkıldığını belirterek, "Güldürmek ağlatmaktan daha zor ama komedinin bir matematiği olduğunu artık çözümlemeye başladım" şeklinde konuştu.

  * 'Benim Annem Bir Melek' dizisinde sizi cezbeden ne oldu? Projeye nasıl dahil oldunuz?
  Sezon başında dinlenmek istediğim için bir şey yapmayı düşünmüyordum. 3-4 sezondur ekrandaydım ve çok farklı projelerde yer aldım. "Yüzümü dinlendireyim, tiyatroya yoğunluk vereyim" derken mart ayında elime bu proje geldi. Okudum ve "Evet! Yapacaksam böyle güldürmeliyim" dedim. Galiba biraz ağlamaktan daraldım. Hüzünlü kadınlar ve dramatik roller oynamış olmanın getirdiği ağırlık vardı üzerimde. Bu proje çok eğlenceli geldi bana. 'Bebeğim' dizisinde beraber çalıştığım Tarık Ünlüoğlu, Oya Başar, Nilgün Belgün ve Ali Sunal gibi sevdiğim dostlardan, çok önemsediğim oyunculardan oluşan bir kadroyla çalışmak da beni heyecanlandırdı.

  AYNAMIZ YOK Kİ!
  * Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerle oynamak heyecanlı değil mi?
  Tecrübeli oyuncu demek bile sanki onlara hakaret gibi geliyor bana. Onlar üstat artık! O üstatlarla oynarken birçok şey öğreniyorsunuz. Her şey çok hızlı oluyor. Güvendiğiniz birileri var arkanızda ve bu çok önemli. Ne olursa olsun aramızda jenerasyon farklılığı var. Benim yeni yeni öğrendiğim şeyleri, onlar çoktan yemiş yutmuş, tecrübe etmişler. Böyle bir ekibin içinde olduğum için yaptığım şeyden endişelenmiyorum. Birine sorabiliyor olmak oyuncu için çok önemli çünkü; kendinizi göremezsiniz! Bir ayna yok ki nerede yanlış yaptığımı görebileyim. Bu yüzden ben Oya Abla ile oynadığım sahnelerde muhakkak onay alırım. Bu yüzden 'Benim Annem Bir Melek' için 'şimdiye kadar girmiş olduğum en avantajlı set' diyebilirim.

  * Çekimlerde doğaçlama yapıyor musunuz?
  Yapıyoruz. Zaten komedide ister istemez bir şeyler ürüyor. Karşıdan gelen pası iyi değerlendirdiğiniz zaman, doğaçlama oluşuyor. Yönetmenimiz Hakan Algül de buna imkan veriyor. Yönetmenimizin hayata pozitif bakışı sete de yansıtıyor.

  EGO ÇATIŞMASI İŞİ BATIRIR
  * Setteki neşeli havanım izleyiciye de yansıdığını düşünüyor musunuz? Eğlenerek yaptığımız için bunun seyirciye de yansıdığını düşünüyorum. Gergin bir ortamda nasıl komedi yapılabilir ki? Komedi setinde birbirini sevmeyen insanların başarılı olabileceğini düşünmüyorum. Egonun yüksek olduğu bir şov programı yapabilirsiniz ama dizide ego çatışmasına girerseniz işi batırısınız.

  * Oya Başar, sizinle çok iyi bir oyun yakaladığını söyledi. Siz de aynı uyumu görüyor musunuz?
  Dediğim gibi kötü bir elektrik alsaydım, gergin bir şekilde uyum sağlamamız imkansız olurdu. Oya Abla gözüyle oynatıyor beni! Ona karşılık vermeden duramıyorum. O; bilgilerini paylaşmaktan ve gerektiğinde bilgi almaktan çekinmeyen komplekssiz biri. "Böyle yaptım ama burası kötü mü oldu acaba çocuklar?" diyen özel bir kadın...

  * Dizi başlamadan önce 'ya tutmazsa' diye endişeleriniz var mıydı?
  Gelin kaynana konusu zaten dünyanın yarası. Türkiye'nin de özel bir durumu var bu konuyla ilgili. En baştan beri sevileceğini biliyorduk. Dizi Türk toplumunun aile yapısını çok iyi yansıttığı için 'tutacaktır' diye düşünüyorduk.

  GELİN KISMI SUSMALI
  * Dizinin yayınlandığı gün ve saati de çok önemli. Pazar akşamı için iyi bir alternatif oldu diyebilir miyiz?
  Evet bu çok önemli. Yarışma ve spor programlarından sıkılan izleyici için çok iyi alternatif oldu. Pazar günü insanlar tatlı ve gevşek mood'da oluyor ve biz de ailece izleyecekleri bir iş çıkarttık. İlk günden beri reytingte ilk beşin içindeyiz.

  * Özellikle Ece'nin kaynanasıyla çekişmesi çok ilgi görüyor. Bu anlamda gelen tepkiler nasıl?
  Çok olumlu. Mesela, geçenlerde Diyarbakır'dan uçakla gelirken yanımdaki teyze, "Allah bana senin gibi bir gelin vermedi" diyordu. Ben de "İyi bir gelin imajım var herhalde" diye düşünürken; "Lafı işitiyorsun işitiyorsun, bir kelime etmiyorsun. Gelin kısmı susacak, çok konuşmayacak! Sen doğrusunu yapıyorsun" dedi. Bu dertten muzdarip olan gelinler de "Oh iyi etti, arada iki laf soktu bari" diyerek memnun oluyor. Baktığınız zaman bu bir sevgi savaşı. "Ben daha çok seviyorum", "Hayır, ben daha çok seviyorum" üzerine kurulu.

  * Dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacak? İzleyiciyi ne sürprizler bekliyor?
  İşin açıkçası ben de bilmiyorum. Her hafta farklı konuyu izlediğimiz için ilerleyen günlerde Milli Takımı konuşuruz. Daha sonra kenenin insanlara saldırmasını işleyebiliriz. Şu sıralar mangalını kapan pikniğe koşuyor çünkü. Bizim dizimizde seyirci güncel bir şey izlediğini hissetmeli. Önümüzdeki günlerde, Metin evlilik hazırlıklarına girer herhalde. Bir gelin daha gelir ve üzerimdeki kaynana baskısı azalır diye düşünüyorum. Diğer gelinin gelmesini canla başla bekliyorum.

  Eşimin beni aldatmasını aklıma bile getirmiyorum
  * Normal yaşamınızda Ece karakterinin etkisinde kaldığınız oluyor mu?
  Ece'nin bazı yönlerini mümkünse hayatıma taşımayayım! (Gülüyor) Bazen hırsına yenilerek aptalca davranabiliyor. Ben de evli bir kadınım ama onunla özdeşleşecek bir yaşam tarzım yok.

  * Mutlu bir evliliğiniz var ancak Sinan Bey, yeni başlayan 'Yol Arkadaşım' dizisi gereği şehir dışında. Bundan etkileniyor musunuz?
  Bu kaderi yaşayan tek çift biz değiliz ki! Değişik mesleklerde pek çok kişi yaşıyor bunu. Bu durum ilişkinin ömrünü de uzatıyor. Araya özlem giriyor, aşk dolu kavuşmalar oluyor...

  * Sinan Bey o dizide 'aldatan' birini canlandırıyor. Eşiniz size ihanet etse ne yaparsınız?
  Hiç kimse böyle bir tecrübe yaşamak istemez ve hiçbir evlilik bunun üzerine kurulmaz ama hayat süprizlerle doludur. Allah kimsenin başına vermesin diyorum ve o yüzden aklıma bile getirmiyorum. Diziyi izlerken de "Ya bizim de başımıza gelirse" diye bakmıyorum.

  * Sizin kayınvalidenizle aranız nasıl?
  Çok şükür bir problemimiz yok. Ben ona kaynana derken bile çok acı çekiyorum. O iyi bir arkadaş benim için. Hayatıma Sinan sayesinde sokmuş olduğum çok özel bir arkadaşım. Her derdimi rahatlıkla paylaşabildiğim, çok gülüp eğlendiğim biri. Kayınvalidem Sinan'ın en büyük hediyelerinden biri. Gelin ve kaynana lafı bizi uzaklaştıran bir şeymiş, aramıza mesafe koyarmış gibi geliyor bana. Zaten o da bana gelin demez, 'gelincik' der. Sinan sayesinde çok tatlı bir kadın grubunun içine düştüm ben...

  DELİ DOLU KADINLAR GRUBU
  * Kim bu kadınlar peki?
  Kayınvalide figürleri birkaç kişiden oluşuyor benim için. Annem, kayınvalidem, Sinan'ın anneannesi ve teyzesinden oluşan bir gruptan bahsediyorum. Olgunluk çağıma girerken, hayatın çemberinden geçmiş ama hayat neşesini kaybetmemiş deli dolu bir kadın grubuyla tanıştığım için çok mutluyum.

  * Nasıl bu kadar uyum sağladınız?
  Kişileri değiştirmemek ve herkesi olduğu gibi kabul etmek gerekiyor. Bunun sırrı; ortak paydada buluşmak. "Bunun mücadelesine girmeyeyim", "Bu bir kişilik çatışması haline gelmesin" diyebilmek önemli. Ortada bir savaş olmadığı için zafer de yok. Sevgi üzerine çatışıyoruz. Daha çok sevileyim diye uğraşıyoruz...

  Güldürememek çok moral bozan bir şey Komedide daha öğreneceğim çok şey var. Şimdilik yavaş yavaş kokluyorum. Bir sahnenin içinde 10 tane espri hazırlanıyorsa, kendi kendime "Şu kısımda nasıl güldüreceğim" diye düşünüyorum. Ama çevremde çok iyi ustalar var. Onları gözlemleyip, çözümlemeye çalışıyorum ve bunu çok severek yapıyorum.

  * Seyiriciyi güldürebilmek ve hissedebilmek çok önemli. Bunun matematiğini iyi saptayamazsanız hiç tepki alamazsınız. Komedi yapmaya çalışan biri için reaksiyonsuz kalmak en acı şey. Birini ağlatamamak size o kadar koymaz ama güldürmek için hareket ettiğinizde gülmeyen birisi sizi çok kötü bozabilir.

  İLKER GEZİCİ / SABAH


  _________________
  avatar
  sevgi_arsızı
  Moderator
  Moderator

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1941
  Yaş : 29
  Nerden : yukardaki tebessümün içinde tutsak......
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 27/02/08

  Geri: Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından sevgi_arsızı Bir Salı Tem. 29, 2008 10:07 pm

  10. BÖLÜM ÖZETİ

  Turuncu ailesinin erkekleri heyecan içinde Avrupa Futbol Şampiyonası’na hazırlanmaktadırlar. Milli Takım formaları, bayraklar, flamalar, kukuletalar alınmış maç havası hepsini sarmıştır. Ama futbol heyecanını sekteye uğratacak bir gelişme yaşanır: Ece’nin ailesi ziyarete gelecektir! Ece’nin ailesi, yani Neriman’in hayatta tek çekindiği kadın, Kamuran Hanım...

  İki kadın arasında olabileceklerin korkusu tüm aileyi sarar! Neriman aileyi sosyeteye uygun hale getirir, Cahit ve Metin’e frak bile giydirir. Ortalığı savaş kokusu sarmıştır bile.

  Ve nihayet misafirler gelir…
  Beklenen laf atışmaları başlar. Ama Sinem’in okulu ile ilgili tartışmaya kadar olay çok da büyük görünmez. Söz konusu tek torun olunca, ortalık gerçekten bir savaş alanına döner… Artık Sinem’in kiminle yaşayacağı kavgası başlamıştır ve bu kavgada anne ile babasının lafı bile geçmemektedir!


  _________________
  avatar
  sevgi_arsızı
  Moderator
  Moderator

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1941
  Yaş : 29
  Nerden : yukardaki tebessümün içinde tutsak......
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 27/02/08

  Geri: Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından sevgi_arsızı Bir Salı Tem. 29, 2008 10:09 pm

  DİZİDEN BİRKAÇ RESİM  not:alıntıdır...


  _________________
  avatar
  sevgi_arsızı
  Moderator
  Moderator

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1941
  Yaş : 29
  Nerden : yukardaki tebessümün içinde tutsak......
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 27/02/08

  Geri: Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından sevgi_arsızı Bir Salı Tem. 29, 2008 10:11 pm  Not:alıntıdır...


  _________________
  avatar
  sevgi_arsızı
  Moderator
  Moderator

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1941
  Yaş : 29
  Nerden : yukardaki tebessümün içinde tutsak......
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 27/02/08

  Geri: Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından sevgi_arsızı Bir Salı Tem. 29, 2008 10:13 pm

  Ilk 100 Program /ab
  11 Mayıs 2008 Pazar


  No Program Adı Kanal Ratıng (%) Share (%)
  1 Var Mısın Yok Musun-pt [net] Show 7,80 22,60
  2 Sıradısı (y.s) [net] Kand 7,30 20,70
  3 Tatlı Cadı (y.s) [net] Kand 5,30 16,10
  4 Benım Annem Bır Melek [net] Atv 5,20 15,00
  5 Show Tv Ana Haber Bultenı [net] Show 4,20 18,80
  6 Popstar Alaturka [net] Star 4,00 12,40
  7 Benım Annem Bır Melek (ozet) [net] Atv 3,20 12,40
  8 P.o Turkıye Formula 1 Yarıs [net] Kand 3,00 21,20
  9 Kanal D Ana Haber Bultenı [net] Kand 2,80 12,80
  10 Atv Ana Haber Bultenı [net] Atv 2,80 12,50

  Ilk 100 Program / Total
  11 Mayıs 2008 Pazar


  No Program Adı Kanal Ratıng (%) Share (%)
  1 Var Mısın Yok Musun-pt [net] Show 9,20 25,60
  2 Sıradısı (y.s) [net] Kand 4,70 14,60
  3 Tatlı Cadı (y.s) [net] Kand 4,70 13,60
  4 Arka Sıradakıler [net] Fox 4,30 11,60
  5 Show Tv Ana Haber Bultenı [net] Show 3,80 16,10
  6 Olumsuz Kahramanlar [net] Stv 3,60 9,50
  7 Benım Annem Bır Melek [net] Atv 3,50 9,60
  8 Popstar Alaturka [net] Star 3,40 11,00
  9 Kanal D Ana Haber Bultenı [net] Kand 3,30 14,10
  10 Var Mısın Yok Musun (ozet)-pt [net] Show 2,90 10,20
  11 Kollama [net] Stv 2,90 8,80
  12 Bez Bebek (tkr)-sabah [net] Fox 2,70 19,70
  13 Star Ana Haber Bultenı [net] Star 2,50 10,80
  14 Atv Ana Haber Bultenı [net] Atv 2,50 10,60
  15 Gerzek Saban (t.s) [net] Atv 2,40 17,10


  En son sevgi_arsızı tarafından Salı Tem. 29, 2008 10:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


  _________________
  avatar
  sevgi_arsızı
  Moderator
  Moderator

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1941
  Yaş : 29
  Nerden : yukardaki tebessümün içinde tutsak......
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 27/02/08

  Geri: Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından sevgi_arsızı Bir Salı Tem. 29, 2008 10:14 pm

  Ilk 100 Program /hedef Kıtle : Ab
  18 Mayıs 2008 Pazar


  No Program Adı Kanal Ratıng (%) Share (%)
  1 Var Mısın Yok Musun-pt [net] Show 7,70 25,50
  2 Acık Denız 2 (y.s) [net] Kand 6,80 25,10
  3 Zorro Efsanesı (y.s) [net] Kand 5,10 18,30
  4 Popstar Alaturka [net] Star 4,00 14,90
  5 Benım Annem Bır Melek [net] Atv 3,40 12,30
  6 STAR ANA HABER BULTENI [NET] STAR 3,00 15,90
  7 KANAL D ANA HABER BULTENI [NET] KAND 2,90 15,40
  8 BENIM ANNEM BIR MELEK (OZET) ATV 2,80 12,70  Ilk 100 Program / Hedef Kıtle : Total
  18 Mayıs 2008 Pazar


  No Program Adı Kanal Ratıng (%) Share (%)
  1 Var Mısın Yok Musun-pt [net] Show 9,40 28,20
  2 Acık Denız 2 (y.s) [net] Kand 6,40 22,90
  3 Zorro Efsanesı (y.s) [net] Kand 4,80 15,90
  4 Arka Sıradakıler [net] Fox 4,30 13,30
  5 Benım Annem Bır Melek [net] Atv 3,60 11,60
  .
  .
  16 BENIM ANNEM BIR MELEK (OZET) ATV 2,10 9,30


  _________________
  avatar
  sevgi_arsızı
  Moderator
  Moderator

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1941
  Yaş : 29
  Nerden : yukardaki tebessümün içinde tutsak......
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 27/02/08

  Geri: Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından sevgi_arsızı Bir Salı Tem. 29, 2008 10:18 pm

  İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB
  25 MAYIS 2008 PAZAR


  NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%)
  1 URUGUAY-TURKIYE [NET] TRT1 10,90 28,60
  2 VAR MISIN YOK MUSUN-PT [NET] SHOW 6,20 17,10
  3 OLUMCUL DENEY ''INSANLIGIN SONU'' (Y.S) [N KAND 5,40 15,20
  4 BENIM ANNEM BIR MELEK [NET] ATV 5,00 15,10
  5 MASKELI BESLER IRAK (T.S) [NET] KAND 4,10 12,10
  6 POPSTAR ALATURKA [NET] STAR 4,00 12,40

  İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : TOTAL
  25 MAYIS 2008 PAZAR

  NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%)
  1 URUGUAY-TURKIYE [NET] TRT1 9,10 25,10
  2 VAR MISIN YOK MUSUN-PT [NET] SHOW 6,50 18,30
  3 OLUMCUL DENEY ''INSANLIGIN SONU'' (Y.S) [N KAND 5,20 15,80
  4 MASKELI BESLER IRAK (T.S) [NET] KAND 4,50 13,50
  5 IBO SHOW [NET] ATV 4,40 14,90
  6 ARKA SIRADAKILER [NET] FOX 4,40 12,10
  7 BENIM ANNEM BIR MELEK [NET] ATV 3,80 11,40

  Kaynak: Uçankuş


  _________________
  avatar
  sevgi_arsızı
  Moderator
  Moderator

  Kadın
  Mesaj Sayısı : 1941
  Yaş : 29
  Nerden : yukardaki tebessümün içinde tutsak......
  Ruhsal Durumum: :
  Durumum: :
  Katılımı : :
  100 / 100100 / 100

  Takımı :
  Kayıt tarihi : 27/02/08

  Geri: Benim Annem Bir Melek

  Mesaj tarafından sevgi_arsızı Bir Salı Tem. 29, 2008 10:20 pm

  İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB
  01 HAZİRAN 2008 PAZAR


  NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%)

  1 VAR MISIN YOK MUSUN-PT [NET] SHOW 6,40 20,40
  2 DUGUN SARKICISI [NET] KAND 4,70 15,40
  3 BENIM ANNEM BIR MELEK [NET] ATV 4,30 13,80
  4 POPSTAR ALATURKA [NET] STAR 4,20 14,20
  5 ISYAN (Y.S) [NET] KAND 3,60 11,90
  6 STAR ANA HABER BULTENI [NET] STAR 3,50 15,60
  7 BENIM ANNEM BIR MELEK (OZET) ATV 3,40 13,30
  8 ULUSLARARASI TURKCE OLIMPIYATLARI [NET] STV 2,90 12,50
  9 KANAL D ANA HABER BULTENI [NET] KAND 2,80 12,70
  10 SHOW TV ANA HABER BULTENI [NET] SHOW 2,40 10,70  İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : TOTAL
  01 HAZİRAN 2008 PAZAR


  NO PROGRAM ADı KANAL RATING (%) SHARE (%)

  1 VAR MISIN YOK MUSUN-PT [NET] SHOW 7,90 24,20
  2 ISYAN (Y.S) [NET] KAND 4,70 15,00
  3 ARKA SIRADAKILER [NET] FOX 4,70 14,20
  4 DUGUN SARKICISI [NET] KAND 4,20 13,40
  5 BENIM ANNEM BIR MELEK [NET] ATV 3,40 10,70
  6 OLUMSUZ KAHRAMANLAR [NET] STV 3,20 11,80
  7 POPSTAR ALATURKA [NET] STAR 3,20 10,60
  8 VAR MISIN YOK MUSUN (OZET)-PT [NET] SHOW 2,80 10,40
  9 SHOW TV ANA HABER BULTENI [NET] SHOW 2,60 13,20
  10 KOLLAMA [NET] STV 2,60 7,40
  .
  13 BENIM ANNEM BIR MELEK (OZET) ATV 2,20 9,20

  Kaynak:Uçankuş


  _________________

   Forum Saati Salı Nis. 24, 2018 12:50 am